mobilne aplikacja dla kinomanów

Jeśli jesteś fanem filmów, to na pewno na co dzień borykasz się z tym problemem: jak poradzić sobie z zalewem nowych produkcji i nie przeoczyć tych najciekawszych? Na szczęście masz do dyspozycji aplikacje dla kinomanów, które Ci w tym pomogą.

Miliony filmów do obejrzenia

W XXI wieku fani filmów mają o wiele trudniejsze zadanie niż kinomani z lat 50. czy 70. Dlaczego? Bo obecnie na całym świecie powstaje znacznie więcej filmów. Nowe produkcje krajowe, hity zza Oceanu, ambitne kino europejskie, lub egzotyczne kino azjatyckie – ilość filmów wartych zobaczenia jest przeogromna.

Selekcjonowanie ich samemu to żmudna praca, która i tak nie gwarantuje, że nie przeoczysz jakiejś interesującej produkty. Z odpowiedzią na to wyzwanie przychodzą jednak mobilne aplikacje skrojone specjalnie z myślą o kinomanach. To właśnie one pomogą Ci być na bieżąco i wykonają za Ciebie całą pracę związaną z poszukiwaniem ciekawych tytułów.

Aplikacje dla Ciebie

Jeśli jesteś posiadaczem smartfona z Androidem lub iOS, to możesz zainstalować na nim darmowe aplikacje dla kinomanów, które pomogą Ci w dwóch podstawowych kwestiach: w zapoznawaniu się z najnowszymi tytułami i w zarządzaniu tytułami, które już widziałeś lub chcesz zobaczyć.

Takie funkcje oferują właśnie mobilne aplikacje takie jak Movie Mate, MovieDay, Letterboxd, czy Marquee. Pierwsza z nich Movie Mate wyróżnia się płynnym i intuicyjnym interfejsem pozwalającym na przeglądanie najnowszych tytułów. Co więcej, aplikacja umożliwia zaznaczanie filmów jako „widzianych” lub „niewidzianych”. Z jej pomocą możesz także tworzyć listy tematyczne.

W podobny sposób działa MovieDay. Choć nie oferuje tak znakomitej nawigacji to zapewnia możliwość przeglądania i zaznaczania filmów, a także pokazuje dokładne opisy produkcji wraz ze zwiastunami.

Letterboxd oprócz powyższych możliwości oferuje dodatkowo rozbudowany moduł społeczności, w której możesz dzielić się swoimi rekomendacjami i listami. Aplikacja Marquee stawia z kolei na rozbudowane budowanie kolekcji widzianych filmów wraz ze szczegółowymi informacjami na ich temat.

Pora na oglądanie

Powyższe darmowe aplikacje to praktyczny i wygodny sposób na bycie na bieżąco. Dzięki nim będziesz znał nie tylko najpopularniejsze i najnowsze tytuły, ale również odkryjesz nowe mniej znane filmy, podzielisz się rekomendacjami z innymi, lub po prostu stworzysz listę tytułów, które już widziałeś. Taki menedżer informacji będzie z pewnością bardzo pomocny w pielęgnowaniu Twojej kinowej pasji.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *