DARIUSZ ORZECHOWSKI

Cześć! Nazywam się Dariusz Orzechowski

Od prawie 15 lat pracuje w serwisie komputerowym i pomagam innym ogarnąć ten zwariowany świat technologii. Nie ważne czy jesteś “zwwykłym Kowalskim” czy prowadzisz działalność, a masz jakiś problem z niedziałającym sprzętem odezwij się śmiało, a ja sprawię, aby wszystko działało tak jak powinno.

Jak to się zaczęło?

Moja poważniejsza przygoda z komputerami zaczęła się mniej więcej w 2002 roku, kiedy to wylądowałem w Policealnej Szkole Informatyki. Przyznaje się bez bicia że już nawet w liceum nie lubiłem się uczyć, poza niektórymi przedmiotami (WF, języki obce i właśnie informatyka) nic mnie nie interesowało 🙂

Potem była praca (biurowa) wbrew pozorom nie związana kompletnie z komputerami (ale od czegoś trzeba zacząć). Po niedługim czasie dostałem propozycję  pracy w sklepie i serwisie komputerowym. Jak się zapewne domyślacie była to dla mnie niesamowita okazja żeby zacząć coś fajnego, innego niż wszystko, coś co mnie naprawdę kręciło.

Oczywiście skorzystałem z oferty i po jakimś czasie przeszedłem całkowicie na “swoje” gdzie prowadzę sklep i serwis komputerowy po dziś dzień.

Dariusz Orzechowski

Dlaczego to w ogóle robię?

Pamiętam że mój pierwszy komputer nabyłem dość późno bo w wieku jakieś 13 lat.

Tak, właśnie w tyle dopiero lat bo dziś dzieci często rodzą się już z komputerami i maja mega zdolności 🙂

No ale mniejsza z tym.

Gdy tylko nabyłem swój komputer pomimo późnego wieku nastolatka i tak ogarnąłem go na tyle szybko że nie dość że robiłem większość napraw sobie to zacząłem pomagać innym kolegom, całej rodzinie itd.

Spodobało mi się to na tyle że obiecałem sobie że jak dorosnę to będę pomagał innym ludziom tak jak tylko umiem i tak właśnie zostało. Pomagam młodym, pomagam nieco starszym, tym w średnim wieku jak i seniorom, którzy wbrew pozorom radzą się bardzo dobrze z tego typu sprzętem.

Trzeba im tylko poświęcić chwilę (czasem dłuższą) aby zrozumiały wszystko od A do Z  i obsługiwały swój sprzęt bezawaryjnie na własne potrzeby.

Nie wiem kiedy z tym skończę, ale póki co lubię to co robię.

A jak widzę zadowolonych klientów to wiem że moja ciężka praca i czas nie idzie na marne, a dodaje mi tylko dodatkowego powera do jeszcze cięższej pracy 🙂

Co dalej z tym wszystkim?

Po osiągnięciu “pierwszych” sukcesów w związku z założeniem i prowadzeniem firmy przez te kilka lat jakiś czas temu postawiłem sobie cel jakim jest stworzenie bloga.

Blog powstał z myślą o moich dotychczasowych i być może przyszłych klientach, aby można było się ze mną nie tylko łatwiej skontaktować, ale też znaleźć sobie potrzebne informacje czy rozwiązanie problemu jakie dotykają sprzęty moich klientów.

Prowadzę konsultacje i usługi zdalne, więc jak najbardziej klient zgłaszający się z drugiego końca Polski, zostanie obsłużony. Co więcej, jestem w stanie mu pomóc nawet wówczas, jeśli nie ma początkowo Internetu. Nawet w takiej sytuacji da się rozwiązać jego problem.

Jeżeli chcesz razem ze mną rozwijać się i zdobywać nową wiedzę w tej dziedzinie to zapraszam Cię do śledzenia mnie na blogu, FB, a już za niedługo również na YouTube.