Gwarancja Na Wykonaną Usługę

Duża ilość usługodawców w branży informatycznej to trudny oraz  poważny wybór dla Klienta, pełny niejasności i wątpliwości.
Na rynku jest sporo sprawdzonych tych dobrych firm, jak również firm lub nawet osób oferujących usługi, o których nie mają zielonego pojęcia, ani często żadnego doświadczenia.
Każdy z nas staje przed trudnym wyborem, która z  firm najszybciej, najtaniej, a przede wszystkim solidnie i profesjonalnie wykona to, co do niej należy?
Kto zagwarantuje, że usługa zostanie dokładnie i rzetelnie wykonana, a wszystko będzie działać tak jak powinno niż do pierwszego restartu po odebraniu sprzętu z serwisu…?
Nasza firma opiera się na wieloletnim doświadczeniu w wykonywaniu różnego rodzaju usług z zakresu IT, dlatego na każdą wykonaną przez nas usługę dajemy gwarancję co sprawia, że Ty również będziesz spokojny.
Gwarancją objęte są zarówno instalacje nowych elementów, jak i wszystkie naprawy oraz poprawne działanie programów mające na celu chociażby przyśpieszenie i optymalizacje Twojego komputera.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasza firma była kojarzona tylko i wyłącznie z poprawną, porządnie i szybko wykonaną usługą, a nie stresem, stratą czasu i niepotrzebnymi wydatkami.

 

Gwarancja Satysfakcji

Każda wykonana przez nas usługa to 100% GWARANCJI SATYSFAKCJI.
Jeżeli w ciągu 7 dni pojawią się problemy z Twoim komputerem –  usuniemy ją bezpłatnie.
Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych i świadczonych przez nas usług, dlatego dajemy wszystkim naszym Klientom GWARANCJĘ SATYSFAKCJI, aby zapewnić im jeszcze większe bezpieczeństwo i jak najmniejsze ryzyko.

 

Sami stawiamy sobie najwyższe wymagania
odnośnie świadczonych przez nas usług.
Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas nadrzędnym celem.

 

Warunki gwarancji zależą od konkretnego przypadku i wykonanych usług

 

W razie wszelkich pytań prosimy pisać na adres e-mail: biuro@techpc.pl
lub dzwonić
tel. 511 071 890.

 

Gwarancja poufności

Gwarantujemy wszystkim naszym klientom zachowanie pełnej poufności
i dyskrecji co do powierzonych nam danych.

 

 …Strzeż się serwisów, dla których szczytem wiedzy i umiejętności jest sformatowanie dysku i utrata Twoich danych, lub stwierdzenie, że ‘’ trzeba kupić nowy sprzęt ’’ bo stary się już do niczego nie nadaje…