elektryczna deskorolka

Po mieście możesz się poruszać z pomocą klasycznej deskorolki lub hulajnogi. Każde z tych urządzeń, choć mniej energiochłonne niż chodzenie, wymaga od Ciebie mimo wszystko angażowania swoich mięśni. Jeśli nie chcesz jednak tego robić to możesz postawić na alternatywne rozwiązanie, czyli elektryczny skuter.

Jak to działa?

Pod tą nieco mylącą nazwą kryje się tak naprawdę elektryczna deskorolka. Jest to samo-balansujące się urządzenie, które pozwala Ci na przemieszczenia się bez poruszania nogami. Ruch deskorolki kontrolujesz poprzez wychylanie swojego ciała cały czas trzymając obie nogi mocno na urządzeniu.

PowerNeed został zaprojektowany w taki sposób, że umożliwia łatwe skręcanie oraz poruszanie się po różnych powierzchniach. Nauka jazdy nie zajmie Ci więcej niż 15 minut i na pewno będziesz zachwycony efektami.

Wygląd i wymiary

E-skuter PowerNeed jest kompaktowym środkiem transportu wykonanym z wysokiej jakości materiałów. Średnica dwóch kół to 10 cali. Waga urządzenia to 13 kilogramów, zaś jego wymiary to 67,5 x 26 x 5,5 cm. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kilogramów. Dzięki tym parametrom elektryczny skuter może być używany zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i kolorowej w stylu graffiti.

Specyfikacja techniczna

Jeśli chodzi o parametry techniczne to elektryczna deskorolka PowerNeed została wyposażona w dwa silniki o mocy 350W. Dzięki temu napędowi deskorolka jest w stanie osiągnąć maksymalną prędkość 12 km/h. Urządzenie wyposażone jest także w żyroskop monitorujący jego pozycję podczas jazdy oraz w czujnik przyśpieszenia.

PowerNeed działa w oparciu o baterię 158W. Jej czas pełnego ładowania to 1,5 – 2 godziny. Po takim ładowaniu możesz przejechać e-skuterem od 20 do 25 kilometrów. Należy również dodać, że e-skuter PowerNeed posiada światła LED, które bardzo pomagają w trakcie jazdy po zmroku, a także wbudowane głośniki Bluetooth. Ten ostatni komponent pozwoli Ci na jazdę przez miasto i słuchanie jednocześnie ulubionej muzyki.

Czas na e-skuter

PowerNeed to niezwykle interesujący środek transportu. Nie jest to jedynie efektownie wyglądający gadżet, ale urządzenie, które naprawdę może zaoszczędzić Ci energii, czasu i przydać się w codziennym przemieszczaniu. Jest jednak jedno „ale”: cena. Póki co takie awangardowe rozwiązanie to koszt rzędu około 1500-2000 zł.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *