evernote notatnik nowej generacji

Szukasz aplikacji do organizacji Twoich notatek oraz skutecznego planowania? Najwyższa pora rzucić okiem na narzędzie, które robi prawdziwą furorę na świecie, czyli na Evernote.

Notatnik prosto z XXI wieku

Evernote to aplikacja z której możesz korzystać na smartfonie, komputerze, czy tablecie. Narzędzie jest kompatybilne ze wszystkim systemami operacyjnymi. Aplikacja oferuje niezwykle prosty system tworzenia notatek oraz planowania naszych działań. Co więcej, pozwala na zaglądanie do naszych notatek z różnych urządzeń, ponieważ dane są gromadzone w chmurze.

Evernote jest dostępny w wersji darmowej i płatnej. Ta druga oferuje większą pamięć dla Twoich notatek. Przygodę z Evernote warto jednak zacząć od wersji darmowej, która ma spore możliwości, a przy tym ułatwia cały proces dzięki bardzo intuicyjnemu interfejsowi. Aby móc skorzystać z możliwości jakie oferuje ta aplikacja wystarczy, że podasz swój e-mail i ustalisz hasło oraz login.

Robienie notatek

Podstawowe zadanie aplikacji Evernote to robienie notatek. Możesz je robić na trzy sposoby. Po pierwsze, wpisywać notatki ręcznie. Po drugie, robić zdjęcia. Po trzecie, tworzyć notatki głosowe. Ta ostatnia funkcja jest niezwykle przydatna, bo pozwala na ekspresowe zapisanie kluczowych informacji.

Oprócz tego notatnik Evernote daje możliwość modyfikowania na bieżąco treści notatek, np. dodawanie komentarzy. Co najważniejsze, tak utworzone notatki są zapisywane w niezwykle przejrzysty sposób. Dzięki temu jako użytkownik masz jasność, co do ważnych dla Ciebie treści.

Optymalizacja działań

Z pomocą takiego świetnie zaprojektowanego kombajnu możesz łatwo zoptymalizować każdy obszar swojego życia. Evernote przyda Ci się do planowania spotkań (otrzymasz szybkie powiadomienia), zbierania wizytówek, tworzenia list zadań, a także do zapisywania interesujących Cię artykułów i filmików. Wypróbuj notatnik Evernote samemu. W końcu ponad 50 milionów użytkowników na całym świecie nie mogło się mylić.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *