Korzyści wynikające z legalnego oprogramowania

Legalne oprogramowanie to nie luksus, na który mogą pozwolić sobie tylko najbogatsi lecz standard do którego każdy użytkownik ma obowiązek dążyć.

Korzyści wynikające z posiadania legalnego oprogramowania są liczne i oczywiste. Zacznę od tego, że posiadanie legalnych programów, narzędzi i systemów daje Ci poczucie bezpieczeństwa.

Nie musisz obawiać się nagłego nalotu policji. Działasz zgodnie z prawem, a posiadane przez Ciebie produkty zostały zakupione w pełni legalnie. Poczucie bezpieczeństwa dotyczy nie tylko klientów firmowych, ale również klientów indywidualnych.

Kolejnym plusem legalnych programów jest support  producentów. Jeśli masz legalne oprogramowanie to możesz liczyć na darmowe aktualizacje, najnowsze łatki oraz rozszerzenia. Wszystko dostępne na stronie producenta w pełni legalny i co najważniejsze darmowy sposób.

Nie trzeba już więcej szukać aktualizacji na torrentach lub obcojęzycznych forach. Co więcej, nabycie legalnego oprogramowania upoważnia Cie do skorzystania z pomocy serwisowej jeśli wystąpią jakieś problemy techniczne. Czegoś takiego nie możesz zrobić jeśli korzystasz z wersji pirackich.

Legalne oprogramowanie to także wbrew obiegowym opiniom preferencyjne warunki finansowe. Jako posiadacz legalnej starej wersji programu możemy częstokroć liczyć na zniżkę od producenta przy zakupie jej aktualizacji. Jest to bardzo przyjemna niespodzianka i coś na kształt nagrody za lojalność i uczciwość.

Na koniec warto wspomnieć również o tym, że legalne programy są zazwyczaj niezawodne i zdecydowanie bardziej bezpieczne niż wersje pirackie. Kupując oryginalną wersję wiesz, że otrzymujesz sprawdzone oprogramowanie, które na pewno zainstaluje się w normalnym trybie i nie będzie miało żadnych wad lub usterek.

W przypadku wersji pirackich takiej pewności nigdy nie masz. Co więcej, nie masz pewności, że ściągany właśnie przez Ciebie piracki program nie zawiera jakiegoś wirusa, który zablokuje Twój komputer.

Jeśli cenisz więc takie rzeczy jak bezpieczeństwo, niezawodność oraz pomoc techniczną, to legalne oprogramowanie wydaje się jedynym słusznym wyborem.

W celu nabycia takiego oprogramowania lub dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu.

Przeczytaj również

One thought on “Korzyści wynikające z legalnego oprogramowania

  1. Widac golym okiem, ze argumentow za kupnem legalnego oprogramowania jest mnostwo. Podstawowa zacheta do sciagniecia pirackiego programu – pieniadze – na dluzsza mete traci swoja sile, gdyz przez szereg niebezpieczenstw mozna szybko stracic duzo wieksze kwoty, niz sie zaoszczedzilo. Znane polskie powiedzenie “chytry dwa razy traci” dziala tu z cala moca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *