wyszukiwarka lotów

Jeśli lubisz podróżować na długie dystanse i zależy Ci na wygodzie i krótkim czasie podróży to bezwzględnie najlepszym rozwiązaniem jest samolot. Koszty takiej podróży nie muszą być wcale duże zwłaszcza gdy na Twoim smartfonie jest zainstalowana aplikacja Hopper.

Niwelowanie kosztów

Hopper to aplikacja na Androida oraz iOS (więcej tutaj), która powstała z myślą o osobach często korzystających z samolotów. Nieważne czy w celach biznesowych, towarzyskich, czy turystycznych, dzięki temu programowi uda Ci się zniwelować koszty lotów w bardzo szybki sposób.

Głównym celem tej minimalistycznej i eleganckiej aplikacji jest wyszukiwanie dla Ciebie jak najtańszych lotów na wybranej trasie. Wystarczy, że wpiszesz nazwę lotniska wyjściowego i docelowego, po czym określisz termin lotu, a aplikacja do wyszukiwania lotów Hopper przejdzie do działania. Po kilku sekundach na Twoim ekranie znajdziesz kilka propozycji.

Aplikacja monitoruje ceny lotów na danej trasie przez ustalony przez Ciebie czas i wysyła powiadomienia gdy cena osiągnie najniższy poziom. Oczywiście możesz zabukować lot przy pierwszej ofercie, ale czasami warto zaczekać choćby jeden, dwa dni, a nuż, pojawi się jakaś promocja.

Przede wszystkim wygoda

Aplikacja Hopper to przykład programu, który opiera się na prostym pomyśle, intuicyjnym rozłożeniu funkcji, oraz bardzo dobrej i cały czas uzupełnianej bazie danych. Co więcej, Hopper daje Ci dostęp do prognoz cen lotów co znacznie ułatwi odpowiedź na pytanie czy warto czekać na zniżkę czy może lepiej kupić bilet już teraz. W zakładce „Flights” („Loty”) znajdziesz zaś wszystkie proponowane Ci opcje wraz z rekomendacjami.

Nie wolno oczywiście zapomnieć o tym, że głównym bohaterem tej aplikacji jest sympatyczny królik, który zajmuje się wirtualnym wyszukiwaniem i ocenianiem lotów. Ten element dodatkowo umila czas spędzony z aplikacją. Na jej korzyść przemawia również całkowicie darmowy charakter.

Czas w drogę

Lataniem samolotami z pomocą Hopper to komfort i najlepsze oferty. Ta aplikacja do wyszukiwania lotów ma wszystko, aby zagościć na dłużej na Twoim smartfonie. Najwyższy czas abyś dał jej szansę – czeka na Ciebie w Apple Store i Google Play.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *