aplikacja hash

Jeśli chcesz być na bieżąco i wiedzieć co się dzieje na świecie, to najwyższa pora zainstalować agregator newsów. Z wielu propozycji dostępnych na rynku szczególnie interesująco prezentuje się Hash.

Być na bieżąco

W obecnych czasach trzeba być na bieżąco. Z drugiej strony zajmuje to dużo czasu i wysiłku. Na szczęście jest agregator newsów, czyli aplikacja, która przesyła Ci najistotniejsze informacje dnia na Twój komputer lub smartfon.

Nie musisz samemu zaglądać do gazet i innych internetowych źródeł, nie musisz też wygrzebywać artykułów lub filmów z odmętów internetu. Taka aplikacja zbierze za Ciebie tematy o których w danym momencie mówi się najwięcej, a Ty w ciągu kilku minut nadrobisz zaległości.

Hash – Today’s Talking Points

Aplikacja Hash powstała właśnie z myślą o osobach, które nie chcą mieć zaległości. Wystarczy ściągnąć ją z Google Play lub AppStore, a następnie zainstalować na smartfonie. Od tej pory do dyspozycji masz znakomicie skrojony produkt, który dostarczy Ci solidnej mieszanki informacji ze świata. Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie informacje będą dostępne w języku angielskim i oparte o źródła anglojęzyczne.

Aplikacja Hash wyróżnia się dwiema rzeczami: znakomitym interfejsem i wykorzystaniem możliwości Twittera. Ekran główny to lista codziennie zmieniających się najpopularniejszych tematów, które są dodatkowo opatrzone hashtagami oraz zdjęciami. Wystarczy ją przesuwać i jeśli będziesz którymś z nich zainteresowany po prostu nacisnąć.

Wtedy na górze ekranu pojawi się krótka notka oraz odnośnik do Wikipedii. Hash daje Ci również możliwość zapisania wybranego tematu prostym przesunięciem go w lewo. Na łatwość korzystania z aplikacji wpływają również świetnie zaprojektowane podsumowania wideo zestawiające najpopularniejsze tematy.

Oprócz ogólnej notatki i odnośnika od Wikipedia Hash oferuje także odnośniki do najpopularniejszych wpisów z Twittera. Są to komentarze sławnych osób na dany temat oraz teksty z dużych portali informacji. Twitter stanowi także podstawowe źródło prezentowanych w aplikacji najgorętszych tematów.

Podsumowując, Hash – Today’s Talking Points to świetne zaprojektowany agregator informacji, który na pewno przypadnie Ci do gustu pod każdym względem. Tematy agregowane w oparciu o Twitter i jego trendy, a także intuicyjna obsługa sprawią, że już nigdy nie będziesz do tyłu z żadnym newsem z anglojęzycznych mediów.

Być może wielu użytkownikom będzie przeszkadzać brak polskiego języka, aczkowliek zwolenników tej aplikacji w Polsce nie brakuje już teraz.

Jeśli znasz polski odpowiednik tej aplikacji podziel się z nami informacjami.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *