stacja pogody

Netatmo to firma specjalizują się w monitorowaniu warunków panujących w Twoich domu. Dzięki jej najnowszemu produktowi będziesz mógł zadbać o to, aby były one zawsze jak najzdrowsze.

Monitoring domu

Dom to miejsce w którym spędzasz dużo czasu. Z tego też powodu tak ważne jest dbanie o to, aby panował w nim nie tylko porządek ale również aby było w nim zdrowe powietrze. Gołym okiem nie jesteś w stanie tego określić dlatego z pomocą przyjdzie Ci urządzenie od firmy Netatmo, które potrafi dokonywać pomiarów aż czterech kluczowych parametrów. Jest nim Healthy Home Coach.

Funkcje

Healthy Home Coach to elegancko wyglądające urządzenie w kształcie pionowo ustawionej tuby o rozmiarach 50x50x155mm. Ten niewielkich rozmiarów sprzęt został wyposażony w cztery czujniki pozwalające na pomiar natężenia hałasu w otoczeniu, wilgotności i zanieczyszczenia powietrza, a także temperatury.

Temperatura jest mierzona w zakresie od 0-50 stopni Celsjusza, a zanieczyszczenie w zakresie 0-500 ppm. W przypadku natężenia hałasu czułość wynosi 35-120 dB. Z kolei wilgotność jest mierzona w zakresie 0-100%.

Pomiary wykonywane przez urządzenie są następnie przesyłane za pomocą wbudowanego Wi-Fi na Twój smartfon. Aby je odczytać wystarczy zainstalować załączoną do sprzętu aplikację. Działa ona na telefonach z Androidem i iOS.

Oprócz samych wyników pomiarów i alarmów dotyczących przekroczenia wartości granicznych produkt od Netatmo sugeruje Ci sposoby rozwiązania zaistniałych problemów, dzięki którym poprawisz warunki atmosferyczne w krótkim czasie. Ponadto, Healthy Home Coach wspiera Apple HomeKit i pozwala na jeszcze sprawniejsze zarządzanie inteligentnym domem.

Inwestycja w zdrowie

Zdrowe powietrze i odpowiednie warunki mieszkania mają bezpośredni wpływ na komfort pracy i odpoczynku. Z pomocą Healthy Home Coach od Netatmo na pewno zdobędziesz kluczowe informacje, które pomogą Ci zadbać o jakość życia w Twoim domu. Taka inwestycja w zdrowie kosztuje jedynie ok. 400 zł, za które otrzymujesz niezmiernie przydatny i świetnie wyglądający system domowego monitoringu. Warto o niej pomyśleć.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *