lodówka robiąca zdjęcia

Nowe rozwiązania technologiczne to nie tylko szybsze i bardziej wydajne komputery, konsole, czy podzespoły. Producenci elektroniki starają się również zrewolucjonizować stare, dobre AGD. Najlepszym tego przykładem jest zaprezentowana na targach CES 2016 lodówki robiącej zdjęcie.

Nowa jakość

Lodówka z Family Hub to urządzenie, które powstało po to, aby ułatwić codzienne zakupy,
a także ich planowanie. W jaki sposób? Urządzenie zostały wyposażone w 21,5-calowy ekran LCD, który prezentuje obraz w rozdzielczości HD. Ekran służy do wyświetlania informacji na temat aktualnych zapasów w lodówce, terminów spożycia produktów oraz brakujących składników potrzebnych do zrobienia konkretnego dania.

To jednak nie wszystko, bo lodówka Samsung wyświetla także informacje o zaplanowanych wydarzeniach. Dzięki tym funkcjom zarządzanie zakupami i tygodniowym planem potraw staje się o wiele łatwiejsze.

Funkcja robienia zdjęć

Wyżej opisane funkcje nie byłyby możliwe gdyby nie trzy aparaty fotograficzne zamontowane w lodówce. Samsung Family Hub to lodówka robiąca zdjęcia swojego wnętrza wraz z zamknięciem jej drzwi. Co najistotniejsze, tak zrobione zdjęcia możesz obejrzeć na swoim smartfonie. Służy do tego specjalna aplikacja Samsung Smart Home. Wystarczy, że odpalisz ją w sklepie a będziesz wiedział natychmiast, na podstawie zdjęć, jakie produkty są Ci potrzebne.

Pozostałe funkcje

Jak przystało na najbardziej zaawansowaną technologicznie lodówkę na rynku, Samsung Family Hub posiada szereg dodatkowych funkcjonalności. Urządzenie potrafi wykonywać samemu zakupy przez Internet i płacić za nie kartą kredytową.

Ponadto, oferuje funkcje rozrywkowe, bo obsługujący ją komputer wraz z głośnikiem pozwala na odtwarzanie muzyki z sieci. Może także wyświetlać obraz z telewizora Samsung Smart TV.

Zatrzęsienie przydatnych funkcji, futurystyczny charakter, oraz znakomity design to wyróżniki nowej lodówki Samsunga. Lodówka robiąca zdjęcia produktów i aktywnie wspomagająca nas w zakupach, zarządzaniu i rozrywce to już nie pieśń przyszłości, ale rzeczywistość.

Tutaj zapraszam do obejrzenia prezentacji produktu podczas CES 2016, myślę że każdemu raczej się spodoba bo kto z nas nie chciałbym mieć takiego urządzenia w domu.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *