listonic-tworzenie list zakupowych

Smartfon to codzienny towarzysz, który pomaga w sprawdzaniu skrzynki mailowej oraz szybkiej komunikacji. Dzięki bogactwu aplikacji to urządzenie jest Ci w stanie pomóc m.in. w nauce, rozwoju osobistym, czy w planowaniu. Aplikacja Listonic to przykład produktu, który ułatwi planowanie i robienie zakupów. Jej działanie jest bardzo proste, a sama aplikacja niezwykle pożyteczna.

Ogólne działanie

Listonic to darmowa aplikacja, z której możesz korzystać na swoim smartfonie, ale również na komputerze. Aplikacja posiada przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs w kolorze zielonym. Jej najważniejszą funkcjonalnością jest tworzenie list zakupowych. Dzięki pomocy Listonic nie będziesz już musiał pisać wszystkiego na kartce papieru. Wystarczy, że będziesz miał swój telefon i na pewno nie zapomnisz o żadnym produkcie.

Jak zrobić listę zakupów?

Tworzenie listy zakupów w aplikacji sprowadza się wybrania opcji „Stwórz listę” na głównym ekranie. Kolejny krok to nadanie jej nazwy. Następnie przechodzisz do dodawania konkretnych produktów. Tutaj możesz skorzystać z bazy produktów dostarczonej przez twórców aplikacji lub z listy obejmującej najpopularniejsze produkty.

Produkty możesz także wprowadzać samemu wpisując ich nazwę. Są one pogrupowane według kategorii do których przynależą. W trakcie zakupów możesz odhaczać kupione już produkty. Dodatkowo możesz podzielić się listą z innymi tak, aby zoptymalizować robienie zakupów.

Funkcje dodatkowe

Na tym jednak nie kończą się możliwości Listonic. Aplikacja daje Ci dostęp do aktualnych promocji w supermarketach. Wystarczy, że wejdziesz do zakładki „Pokaż promocje”. Produkty tam znajdujące się możesz dodawać do swoich list. Co więcej, aplikacja wyliczy za Ciebie szacowany koszt zakupów. Jako użytkownik możesz swobodnie modyfikować dostęp do tych funkcji, np. może wybrać ulubione sklepy lub wyłączyć opcję finansowego podsumowywania zakupów.

Rozpoznawanie głosu

Najnowsza wersja aplikacji umożliwia tworzenie list zakupowych bez konieczności ręcznego wprowadzania produktów. Wystarczy ustawienie na wejściu funkcji rozpoznawania głosu. Potem możesz już dodawać produkty podając tylko ich nazwę. Testy pokazują, że aplikacja radzi sobie bardzo dobrze z rozpoznawaniem polskich słów, co znacznie przyśpiesza robienie listy zakupów.

Na wyciągnięcie ręki

Dzięki Listonic możesz mieć wszystkie listy zakupów w jednym miejscu. Dodatkowe funkcje pozwalają na tworzenie ich szybciej, sprawniej i dodatkowo po niższych kosztach. Jeśli chcesz skorzystać z tej aplikacji to znajdziesz ją tutaj.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *