gadżety do biura

Praca w biurze wiąże się z wieloma specyficznych potrzebami i sytuacjami. Twórcy nowych urządzeń zdają sobie z nich sprawę i dlatego proponują ciekawe gadżety biurowe. Poniżej znajdziesz trzy, które łączą w sobie zaspokajanie konkretnych potrzeb ze świetnym pomysłem.

Nie daj się podglądać

Komputer to nie tylko urządzenie do pracy. To także narzędzie do zabawy i nadrabiania zaległości, np. w mediach społecznościowych. Jeśli planujesz robić to jednak w miejscu pracy, to możesz spotkać się z niemiłymi komentarzami lub nawet reprymendą. Jak tego uniknąć?

Firma 3M przygotowała dla Ciebie specjalny filtr, który mocno zawęża kąt widoczności ekranu. Wystarczy, że zamontujesz go przy swoim monitorze, a osoby przechodzące obok nie będą mogły zobaczyć co na nim aktualnie robisz. Obraz jest widoczny tylko wtedy, gdy siedzisz na wprost monitora. Filtr, którego pełna nazwa to 3M Privacy Filter, oferuje wygodny montaż i naprawdę bezcenną ochronę przed podglądaczami. Kupisz go w różnych rozmiarach. Koszt jednego egzemplarza to około 130 złotych.

Nie zapominaj

Gadżety do biura mogą chronić pracownika przed wścibskim wzrokiem. Mogą także przypominać mu o ważnych sprawach. Takim zgrabnym i niezwykle prostym narzędziem do przypominania jest Webmail Notifier. Jest to lampka w kształcie koperty, którą podłączasz do komputera przy pomocy portu USB. Jej zadaniem jest podświetlanie się gdy przychodzi do Ciebie nowa wiadomość mailowa. Aby lampka zadziałała potrzebne jest podłączenie jej za pomocą dołączonego oprogramowania do Twojej skrzynki pocztowej.

Oprogramowanie dodatkowo pozwoli Ci wybrać kolory podświetlenia. Możesz również przyporządkować kolory do różnych kontaktów lub skrzynek. Webmail Notifier idealnie sprawdzi się w przypadku osób, które zapominają od odpisywaniu na maile. Jego koszt to około 70 zł.

Coś do picia na wyciągnięcie ręki

Dobre gadżety biurowe dbają również o potrzeby żywnościowe pracownika. Przykładem takiego urządzenia jest podgrzewacz do kubka Nanoheat. Jest to bezprzewodowe urządzenie, które przy jednym ładowaniu jest w stanie podgrzewać przez 45 minut aż 7 kubków napoju. Nanoheat ładuje się bezprzewodowo i pozwala na bardzo dużą mobilność.

Jeśli preferujesz zimne napoje, to gadżetem dla Ciebie jest mini lodówka na USB. Do środka wkładasz puszkę z napojem, zamykasz drzwiczki i podłączasz całość kablem USB do komputera. Od tej pory urządzenie zaczyna automatycznie chłodzić. Wystarczy odłączyć kabel a mini lodówka się wyłączy. Dzięki temu gadżetowi będziesz miał zawsze pod ręką coś zimnego do picia. Koszt? Około 100 zł.

Jak widać gadżety do biura potrafią nie tylko ułatwić życie ale również je umilić. Może pora zainwestować w któryś z nich?

Pracujesz w biurze? Pochwal się swoimi gadżetami.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *