laptop do gier

Acer to tajwańska marka, która cieszy się dużą popularnością w Polsce. W swojej ofercie oprócz klasycznych laptopów ma również sprzęt przeznaczony dla graczy. Na tegorocznej edycji berlińskich targów IFA firma zaprezentowała laptop do gier, który przebija wszystkie dotychczasowe propozycje rynkowe.

Nieziemskie parametry

Jeśli chcesz cieszyć się najnowszymi produkcjami przy najwyższej rozdzielczości i najlepszych detalach to Acer Predator 21X spełni Twoje oczekiwania pod każdym względem. 21-calowy zakrzywiony ekran klasy IPS to gwarancja znakomitego pola widzenia, a także lepszego doświadczenia zanurzenia się w grze. Do tego ekran oferuje rozdzielczość na poziomie 2560×1080 pikseli.

O jakość obrazu i rozgrywki zadbają dwie zamontowane w laptopie karty graficzne Nvidia GeForce GTX 1080, czyli najlepsze modele dostępne na rynku konsumenckim. Ponadto, Acer Predator 21X posiada 64 GB pamięci RAM oraz procesor Intel Core i7. siódmej generacji. Te wszystkie parametry razem wzięte są gwarancją fajerwerków wizualnych i w pełni płynnej gry. W kontekście przyjemności grania na tym modelu nie wolno również zapomnieć o systemie audio 4.2 z czterema głośnika i 2 subwooferami zintegrowanymi w obudowie.

Parametry to nie wszystko

Ten laptop do gier od Acera to także nowatorskie rozwiązanie łączące klawiaturę cyfrową i touchpad oraz kamera śledząca ruch gałek ocznych gracza. Oprócz tego laptop został wyposażony w klawiaturę mechaniczną i dyski twarde SSD o pojemności 4 terabajtów.

Acer 21X posiada futurystyczny i bardzo masywny wygląd, co nie jest tylko zabiegiem estetycznym. Samo urządzenie waży aż 8 kilogramów, co oznacza, że sprawdzi się znacznie lepiej jako komputer stojący w jednym określonym miejscu tym bardziej, że do jego w pełni wydajnego działania potrzebne są 2 zasilacze.

Sprzęt dla Ciebie?

Termin komercyjnej premiery tego monstrualnego laptopa wciąż nie został określony i chodzą słuchy, że z racji wysokich kosztów, które mogą wynieść nawet ponad 20 tys. złotych, urządzenie wcale nie zadebiutuje na rynku tylko będzie dostępne na prywatne zamówienie. Tak czy siak, Acer prezentując ten Złoty Graal dla graczy pokazał swoją siłę i możliwości pobudzając wyobraźnię klientów a także nadając kierunek rozwojowi bardziej przystępnych cenowo modeli.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *