aplikacja prisma

Chcesz aby Twoje wakacyjne zdjęcia były wyjątkowe? Lubisz bawić się grafiką i tworzyć mini dzieła sztuki? W takiej sytuacji ściągnij aplikację Prisma i przekonaj się, że nawet najbanalniejsza fotografia może przeistoczyć się w zapierający dech w piersiach obraz.

Działanie

Aplikacja Prisma działa na smartfonach z systemem operacyjnym iOS oraz Android. Możesz ją z łatwością ściągnąć ze strony internetowej twórców, którą znajdziesz pod tym adresem.  Program jest całkowicie darmowy i dobrze radzi sobie na różnych wersjach tych systemów przerabiając pożądane zdjęcie w obraz w krótkim czasie.

Możliwości

To właśnie wyżej opisana i zdawałoby się niepozorna aplikacja do edycji zdjęć zdobyła w ostatnim czasie niezwykłą popularność na całym świecie. Jest ona tak duża, że o swoich użytkowników mogą zacząć się obawiać tacy giganci jak Instagram czy Snapchat. Na czym polega wyjątkowość aplikacji Prisma?

Wynika ona z połączenia szerokiego wachlarza oryginalnych filtrów z prostym sposobem działania. Do dyspozycji użytkownika jest ponad 30 filtrów, które naśladują styl artystyczny takich malarzy jak Picasso, Mondrian, czy van Gogh. Ponadto, filtry wykorzystują popularne ornamenty i wzory. Działanie filtrów jest oparte na oryginalnym połączeniu technologii sieci neuronowych i sztucznej inteligencji. To właśnie dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu aplikacja Prisma przebija możliwości jakie oferują inne podobne urządzenia.

Sama dostępność filtrów nie stanowiłaby o jej ogromnej popularności bez łatwej obsługi. Wystarczy, że wrzucisz zdjęcie do programu Prisma i wybierzesz filtr, a program resztę zrobić za Ciebie. Efekty jego działania można podziwiać po 2-6 sekundach (w zależności od wersji systemu operacyjnego).

To jeszcze nie koniec

Jak przekonują twórcy Prismy, cały czas trwają pracę nad rozszerzeniem liczby dostępnych filtrów, co dodatkowo zwiększy możliwości użytkowników. Zapowiadane zmiany mogą tylko zwiększyć popularność aplikacji, która do tej pory została na całym świecie ściągnięta ponad 52 miliony razy i ma ok. 4 milionów aktywnych użytkowników codziennie. Czas do nich dołączyć? Zdecydowanie.

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *