| najlepsze komputery do gier Kanał RSS dla tej sekcji

Na co zwrócić uwagę przy wyborze obudowy do komputera?

woborobudowyObudowa do komputera to jeden z tych elementów, do którego zwykle nie przywiązujesz zbyt dużej wagi. W rzeczywistości, to właśnie w dużej mierze od niej zależy to, jakimi możliwościami będzie dysponował Twój komputer.

Czytaj dalej…

Najważniejsze kwestie przy wyborze słuchawek do gier

sluchawkidogierDobre słuchawki do niezbędny sprzęt każdego miłośnika dobrej muzyki, ponieważ mogą skutecznie zastąpić głośniki, w momencie, kiedy nie możemy z nich skorzystać. Gracze kierują się jednak innymi zasadami przy wyborze słuchawek, dlatego warto wiedzieć, jak wybierać słuchawki do gier.

Czytaj dalej…

Jak wybrać głośniki do zestawu komputerowego?

wyborglosnikowJeśli nie lubisz słuchawek, których brzmienie i komfort użytkowania Cię nie przekonują, albo po prostu chcesz wykorzystać warunki mieszkaniowe to z pewnością chcesz też dobrać najlepsze głośniki do komputera. Na co warto zwrócić uwagę?

Czytaj dalej…

Składanie komputera stacjonarnego od podstaw

skladaniekomputeraodpodstawDecydując się na zakup laptopa jesteś niejako skazany na podzespoły, jakie postanowił umieścić w nim producent. Zupełnie inaczej jest w przypadku komputerów stacjonarnych. Owszem, możesz kupić gotowy zestaw zaproponowany przez danego producenta lub salon komputerowy, jednak niekoniecznie musi on spełniać Twoje oczekiwania. Na szczęście w tym przypadku istnieje jeszcze jedna możliwość, czyli złożenie komputera od podstaw.

Czytaj dalej…

Jak wybrać laptop dla 9-latka, który często gra i ogląda YouTube?

laptopdla9latkaNa początek dobrze by było ustalić jaką kwotę możesz przeznaczyć na zakup nowego laptopa? Po drugie warto zastanowić się czy koniecznie chcesz kupować laptopa dla 9-latka czy może bardziej komputer stacjonarny byłby lepszym wyborem. Zatem przyjrzymy się bliżej wadom i zaletom aby bardziej zobrazować realny świat dziecka w otoczeniu komputerów:

Czytaj dalej…

Szukasz komputera dla siebie?
Pobierz darmowy poradnik
x


Imię: *
Email: *